Producenci

Mikrofarma, Kiełkownica, EasyGreen Automatyczna

KIEŁKOWNICE I DEHYDRATORY
870
PLN
Mikrofarma, Kiełkownica, EasyGreen Automatyczna
  • promocja
Dostępność:
dostępne
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 870,00 zł 990,00 zł
Cena netto: 707,32 zł
Oblicz Ratę
sztuki Zyskujesz 80 pkt [?]

EasyGreen MikroFarm ™ (POLSKA)

Kiełkownica do łatwej hodowli trawki pszenicznej i kiełkowania nasion.

Odżywczy sok z trawy pszenicy EasyGreen Mikrofarma, Automatyczna Kiełkarka.

"Szkoda, że tak mało ludzi do tej pory wie, jak cudowny środek podarowała nam natura w postaci trawy pszenicznej"Trawa pszeniczna uprawiana w domu jest najświeższym i najbogatszym w substancje odżywcze warzywem o każdej porze roku. Upraw jest prosta, wymaga zaledwie paru podstawowych wiadomości.

Regularne przyjmowanie soku z trawy pszenicznej ma nieocenione znaczenie dla zdrowia naszego ciała i ducha. O ile dzisiaj trawa pszeniczna jest środkiem uzupełniającym i wzbogacającym codzienne pożywienie to już jutro być może będzie środkiem przetrwania, dla wszystkich tych, którzy myślą przyszłościowo o swym zdrowiu i życiu.


 

Trawa pszeniczna to młoda pszenica. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych dodatków zdrowotnych do żywności. Jest ona skoncentrowanym źródłem witamin, minerałów, chlorofilu i enzymów. Picie świeżego soku z trawy pszenicznej to wyjątkowy sposób na zwiększenie zawartości warzyw zielono listnych w diecie. (Na tym wczesnym etapie życia rośliny trawa jest traktowana jako warzywo a nie zboże i jest bezpieczna dla osób z nietolerancją glutenu.) Około 7.5 kg trawy pszenicznej odpowiada około 175 kg dorodnych warzyw!

Wyciskanie soku uwalnia składniki odżywcze w warzywach i owocach, zwiększa ich stężenie i sprawia że są lepiej przyswajalne prze komórki naszego ciała. Taca o powierzchni 16x16 trawy pszenicznej daje od 400 do 600g soku, w zależności od wysokości trawy. Tabletki i proszek są dobrym substytutem świeżego soku z trawy pszenicznej. Ann Wigmore wprowadziła sok z trawy pszenicznej do Ameryki ponad trzydzieści lat temu. W swoich książkach Wigmore twierdzi że jest to idealne pożywienie odżywiające ciało i oczyszczające je z toksyn. Jest zwłaszcza istotne dla tych którzy skarżą się na bóle i choroby. Duża zawartość chlorofilu w trawie pszenicznej działa jak “magnes” wyciągając toksyny z organizmu. Chlorofil to wewnętrzny dezodorant który oczyszcza tkanki i ma właściwości łagodzące i kojące. Chlorofil, “krew roślin”, jest bardzo podobny do naszej krwi. Jego struktura molekularna bardzo przypomina hem, barwnik, który łącząc się z białkiem tworzy hemoglobinę.

Odżywianie zacznij od około 30g soku z trawy pszenicznej dziennie. Terapeutyczny program może zawierać nawet 60 lub 90g. Sok trawy pszenicznej ma wiele innych zastosowań.

Może być używany zewnętrznie jako:

1. odżywka do skóry głowy dla włosów bez połysku.
2. środek oczyszczający i ściągający dla wszystkich rodzajów skóry.
3. lek na zablokowane zatoki (wpuść kilka kropli do każdej dziurki od nosa).
4. środek pobudzający krążenie (wlej kilkadziesiąt gramów do kąpieli lub wcieraj w skórę) środek wspomagający gojenie skaleczeń i siniaków.


Domowa Mikro-farma do całorocznej hodowli zielonych roślin

EASYGREEN MIKROFARM

Do łatwej hodowli trawki pszenicznej i kiełkowania każdych nasion.

Mikrofarma ta utrzymuje odpowiednia temperaturę i wilgotność zapewniając prawidłowy i szybki wzrost roślin. Easy Green pozwala hodować własne rośliny takie jak trawkę pszeniczną na sok. Zarówno mieszkańcom miast, którzy nie maja ogródków działkowych i dostępu do zdrowej zieleniny oraz mieszkańcom wiosek w domowych warunkach przez cały, albowiem człowiek potrzebuje zawsze dostęp do świeżego pokarmu, szczególnie późną jesienią, zimą i wczesną wiosną, kiedy na zewnątrz nic nie rośnie.

Model Easy Green Mikrofarm jest wieżowy, którego można nabyć teraz jeden, by spełnić potrzeby i pozwala ułożyć jeden na drugim oraz więcej w razie potrzeby.

EasyGreen Mikrofarm ma wymiary w calach: 24"L X 18"W X 7"H (1"=2,52cm) składa się z: generatora mgły i filtru, programatora z 96 ustawieniami, 5 małych lub 10 średnich kuwetek do hodowli roślin i żywnościowych, oraz zasobnik duży ( taca, kuweta ), rurki osuszania, instrukcji obsługi.

Polecamy zainteresowanie produktem wyposażenia: EasyGreen ™. Poniżej więcej informacji o kiełkarce nasion: Easy Green MikroFarm TM

Niektóre cechy charakterystyczne systemu EasyGreen Mikrofarm.


Easy Green Mikrofarma została opracowana z powodu dużego popytu/zapotrzebowania na ekologiczną żywność.

Unikatowa technologia EasyGreen wspomaga każdą osobę w utrzymaniu silnego systemu immunologicznego poprzez dostarczanie naturalnych witamin, minerałów i enzymów z którymi nie mogą rywalizować żadne inne artykuły spożywcze i sztuczne suplementy.

Podczas kiełkowania ziarna wydziela się spora ilość ciepła pochodzącego z przemian biochemicznych, jest zatem wymagane chłodzenie, aby uniknąć ataku pleśni i gnicia. Firma EasyGreen opatentowała technologię, w której zraszanie i tlen są równocześnie dostarczane nasionom dzięki czemu dostarczają zarazem wody i tlenu. Kiełki potrzebują dużo wody i zapewniają wymianę powietrza do prawidłowego rozwoju.

Podajemy tutaj kilka powodów przemawiających na korzyść naszej unikatowej technologii kiełkowania:

1. Inhibitory w ziarnach są naturalnym mechanizmem obronnym nasion działający jak środek odstraszający przed bakteriami i szkodnikami. W niektórych kiełkownikach woda jest powtórnie używana do zraszania! Przez co takie kiełki są podlewane wodą zawierającą toksyny i inhibitory, co jest zaprzeczeniem koncepcji używania czystej wody do podlewania kiełkujących nasion. Mając na uwadze to, że kiełki zawierają 80% wody, używanie czystej wody ma sens. W EasyGreen woda jest usuwana poprzez drenaż.

2. Kiełki są wrażliwe na zmiany warunków środowiskowo - klimatycznych. Na przykład w ciepłych wilgotnych miejscach takich jak Floryda, Hawaje, Brazylia, jest praktycznie niemożliwe, aby hodować nasiona metodami konwencjonalnymi, a EasyGreen daje sobie z tym doskonale radę! Ku pełnemu zadowoleniu naszych klientów.

3. Ustawienie i kontrolowanie wilgotności wewnątrz maszynki jest bardzo istotne. W Easy Green zastosowano unikatowy - 96 stopniowy zegar kontrolujący zraszanie, pozwalający hodowcy na dokładne wyregulowanie urządzenia do specyficznych, lokalnych warunków środowiskowych.

4. W przeciwieństwie do Easy Green inne automatyczne kiełkowniki nie mają wbudowany zbiornik na wodę , nie mają możliwości selekcji źródła wody. Wbudowany zbiornik na wodę nadaje się do wielu rodzajów wody zarówno wody odmineralizowanej, destylowanej czy po odwróconej osmozie , zgodnie z waszymi specjalnymi zapotrzebowaniami.

5. Zbiornik na wodę umożliwia dodawanie minerałów do wody aby polepszyć warunki wzrostu i rozwoju, np. pożywki z glonów morskich lub roztwór hydroponiczny. Żaden inny dotychczasowy system nie pozwalał na tego rodzaju ułatwienia.

6. Wbudowany zbiornik umożliwia również hodowcy na dodawanie roztworów, które pomagają w dezynfekcji kiełkowania np. nadtlenku wodoru.

7. Easy Green używa około 2,5 L wody na 24 godziny, ponieważ generuje bardzo drobne kropelki rosy. Inne kiełkowniki o automatycznej irygacji wymagają rur doprowadzających wodę i zużywają od 18-25 L wody dziennie.

8. Ziarna wykiełkowane w konwencjonalnych metodach takich jak :słoiki, torby, tace itp. wymagają ręcznego płukania od 3 do 6 razy dziennie. Easy Green przepłukuje automatycznie tyle razy w dniu ile potrzeba w całkowitym cyklu wzrostu.

9. Konwencjonalne kiełkowniki wymagają nasion uprzednio namoczonych przez 8-24 godziny, zanim zacznie się kiełkowanie. EasyGreen nie wymaga wstępnego moczenia nasion, gdyż wsypuje się je do suchego pojemnika, a urządzenie przejmuje automatyczną kontrolę nad zraszaniem, płukaniem, dotlenianiem i drenażem wody.

10. Automatyczne cykle zraszania i dotleniania zapewniają najszybsze zbiory. 15% do 40% szybciej od innych metod kiełkowania.

11. W odróżnieniu od innych automatycznych kiełkowników, Easy Green używa generatora nawilżającego. Żadnych pryszniców ani mgielników ,które się zapychają i mogą przestać pracować.

12. Niektórzy hodowcy wolą ziemię dla niektórych upraw jak trawa pszeniczna czy słonecznik na zieleninę. Inne metody uprawy wymagają gleby lub są hydroponiczne, natomiast w EasyGreen można zastosować obydwie koncepcje! Nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach w urządzeniu lub uprawie.

13. W Easy Green zastosowano pojemniki i tace zrobione z materiałów przeznaczonych do opakowywania żywności z godnie ze standardami FDA (amerykański odpowiednik Urzędu d/s Leków i Żywności). W większości innych mikrofarm używane są pojemniki ze zwykłych materiałów. Natomiast EasyGreen posiada kompletny system obecnie sprzedawany w 32 krajach, który zawiera pełną gwarancję producenta.

Zabiegi uprawowe:

I. Wyjęte do przechowywania podkiełkowane nasiona w innych, konwencjonalnych systemach np. Tupperware wymagają przełożenia do innych pojemników przystosowanych do lodówek. Natomiast nasze pojemniki wraz z kiełkami przeznaczonymi na później można bezpośrednio wstawić do lodówki.

II. W niektórych rodzajach mikrofarm używane są pojemniki owalne. W EasyGreen zostały zastosowane pojemniki prostokątne i tace pozwalające na wstawienie do lodówki podkiełkowanej części nasion, tak aby zabierały jak najmniej miejsca w lodówce.

III. W innych systemach do kiełkowania nie używa się tac a nasiona kiełkują w komorze bez dodatkowych wkładek (osobnych pojemników) przez co trzeba kiełki wyjmować i przekładać łopatką lub innym przyrządem do innych pojemników w celu wstawienia do lodówki. W systemie EasyGreen pojemniki i tace są łatwo wyjmowane i wstawiane do komory kiełkowania a to znacząco usprawnia cały proces.

IV. Easy Green ma automatyczny dezynfekujący cykl przez co łatwo jest utrzymać czystość wewnątrz urządzenia, a tylko duże fabryczne systemy mają podobne funkcje.

V. Według Dr. Ann Wigmore 5-cio dniowy cykl uprawowy dla ziaren takich roślin jak brokuł, rzodkiew, koniczyna i podobne jest idealny. Easy Green jest jedynym dostępnym na rynku systemem w skład którego wchodzi 5 pojemników umożliwiających rotacyjną wymianę, same pokazują które kiełki w którym pojemniku są gotowe do zbioru. Nie ma potrzeby pisać dat dla każdego słoika i torby.

VI. Według Dr. Willam S. Peavy, autora " Wspaniały Naturalny Ogród" kiełki potrzebują być spożyte po 5-6 dniach od rozpoczęcia kiełkowania, ponieważ później wykorzystują minerały i witaminy do własnych procesów wzrostu i rozwoju dlatego ważne jest, aby spożywać świeże kiełki, w przybliżeniu w 5 dniu hodowli. Żadna inna mikrofarma nie może dostarczać automatycznie wskazówki, w który z pojemników kiełki są w piątym dniu rozwoju.

VII. Generator nawilżający to serce tego urządzenia, wymaga napięcia 220V o częstotliwości 60 Hz i zużywa 0,55 Amp, a to jest niezmiernie małe zużycie prądu.

Modułowość – EasyGreen jest jedynym na świecie systemem pozwalającym na układanie jeden na drugim 5 lub 6 samodzielnych modułów. Można zacząć od jednego modułu i stopniowo powiększać go w miarę własnych potrzeb. Nie ma konieczności wyrzucania poprzedniego modułu i kupowania większego.

Jeśli myślicie poważnie o spożywaniu ekologicznego, zdrowego , czystego pokarmu, codziennie (dzień w dzień) z minimalnym nakładem pracy, a maksymalnym wynikiem – oto ten jedyny kiełkownik , to właśnie EasyGreen MikroFarm.

W skład zestawu wchodzi:

EasyGreen Mickrofarm [L 24" x W 18" x H 7"] , Generator mgły plus filtr, Programator czasowy, Rurka odpływowa, 5 wkładów średnich, 1 wkład duży, Instrukcja obsługi, Gwarancja 2 lata. Opcjonalnie dodatkowe wkłady średnie w cenie 140 zł.

Urządzenie można stosować oddzielnie urządzenie lub w pakietach piętrowo do rozbudowy. Dodatkowe informacje: BHZ< CENTRAKO, Centrum Biurowe i Medyczne, tel.+48 71 3984850, fax~51, EASYGREEN"MIKROFARMA I KIEŁKARKA" Bezpośredni importer, gwarancja, serwis.

Zachęcamy do odżywiania cennym chlorofilem z zielonych roślin przez cały rok z domowego ogrodu, automatycznej Mikrofarmy.

Najnowszy projekt rozpoczęcia wzrostu praktycznie każdego materiału siewnego. EasyGreen MikroFarm ™ jest gotowy, wystarczy dodać wody i nasion. Będziesz mógł kupić teraz i dostosować do Twoich potrzeb.

Polecamy i proponujemy to urządzenie produkujące żywy pokarm podnoszący witalność, w najważniejszym celu, którym jest Zdrowie Organizmu Człowieka. Zamiast korzystać z martwych pokarmów (bez energii i wartości organicznej) zachęcamy do używania mikrofarmy Easy Green dzięki której pozwalamy naszemu organizmowi przyjmować jak najlepszy żywy pokarm, a nie martwy, pozbawiony energii. Daje to wiele do myślenia, albowiem w przyrodzie każda komórka będąca jednocześnie pokarmem żyje, a nie jest martwa. Tak wiec po co nam spożywać martwe pokarmy jeżeli chcemy żyć w pełni zdrowi i mieć energię witalną w całym ciele i radość widoczną na twarzy. Do tego uczucie swobody i wolności, które jest szczęściem i maluje radosny uśmiech, albowiem najpiękniejsza twarzą, jest twarz pełna miłości.

 

 

RAW FOOD, CZYLI ŻYWY POKARM TO TEN, KTÓRY JEST NATURALNY ORGANICZNY DLA ZDROWIA CZŁOWIEKA. JEST NAJLEPSZYM POŻYWIENIEM I LEKARSTWEM W PRAKTYCE, ALBOWIEM NIE MA INWESTYCJI LEPSZEJ NIŻ WE WŁASNE ZDROWIE, A MIKROFARMA NA TO POZWALA.

 

Polecamy i Zapraszamy !

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

Twój Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Bestsellery

Polecamy urządzenia, które powinny być na wyposażeniu każdej kuchni, gdyż pozwalają przygotować najlepszy świeży pokarm będący najwyższą wartością celem dostarczenia organizmowi pełnego składu naturalnego nieprzetworzonego pożywienia.

Dom Towarowy Zborowski Wojciech | Sułoszów 8a | Gręboszów 46-146 woj. opolskie | NIP: 9110011995 | 713984850 | wyciskarki@energiazdrowia.pl

Copyright EnergiaZdrowia.

Projekt, wdrożenie, pozycjonowanie MajArt

Sklep internetowy od home.pl